Jak zwiększyć libido

undefined

 

Jak zwiększyć libido

jak zwiększyć libidoJak zwiększyć libido kiedy potrzeba seksu z partnerem staje się coraz mniejsza? Niechęć do seksu może być wynikiem nierozwiązanych sporów między obojgiem partnerów, dlatego pierwszym krokiem do poprawy jakości życia seksualnego powinna być szczera rozmowa. Najważniejsze, to odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego nie ma się ochoty na seks z drugą osobą. Nierzadko niskie libido jest wynikiem rutyny w sypialni, kiedy to para podchodzi do seksu niczym do mało przyjemnego obowiązku. Recepta w tym przypadku jest dość prosta – wystarczy wprowadzić do własnej alkowy choć trochę pikantności i odmiany, która urozmaici współżycie seksualne.

Jak zwiększyć libido – zwiększenie libido

zielona kawa tabletki

Sposobów na to, jak zwiększyć libido już w trakcie zbliżenia jest całkiem sporo i wszystko zależy tutaj od wyobraźni, odwagi i inwencji kochanków. Na pewno pomoże zadbanie o spokojną i nastrojową atmosferę, wprowadzenie dłuższej gry wstępnej, spełnianie własnych fantazji seksualnych. Spadek własnego libido odczuwają i kobiety, i mężczyźni, a każda płeć ma swoje sprawdzone sposoby na to jak zwiększyć libido. U kobiet przedłużający się brak ochoty na igraszki w łóżku jest bardzo często skutkiem braku akceptacji własnego ciała. Kobiety wstydzą się swojej niedoskonałości fizycznej, a nawet wyolbrzymiają niedostatki urody, co wiąże się z niechęcią do pokazywania partnerowi nago i nawiązywania jakiejkolwiek bliższej, fizycznej więzi.

Tymczasem gdy kobieta jest pewna swojej urody i dobrze się czuje we własnym ciele, ochota na seks pojawia się znacznie częściej, a sam seks sprawia więcej radości. Trzeba więc zacząć dbać o swoje ciało: po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń uda się zgubić choć część zbędnych kilogramów, a wysiłek fizyczny dostarczy organizmowi więcej energii. Uprawianie sportu wpływa korzystnie na pracę serca i układ krążenia, dzięki czemu widocznie poprawia się kondycja fizyczna i znikają problemy ze snem. Rekreacja służy też redukcji stresu, który skutecznie potrafi odebrać ochotę na jakąkolwiek aktywność seksualną. Libido kobiet i  jego poprawa zależy również od codziennej diety.

Jak zwiększyć libido  – dieta

zwiększenie libidoNa talerzu nie może więc zabraknąć produktów bogatych w kwasy omega 3, czyli między innymi oliwy z oliwek, tłustych ryb morskich, orzechów. Kwasy omega 3 regenerują układ nerwowy i pobudzają gruczoły hormonalne do wytwarzania większych ilości substancji odpowiedzialnych za popęd seksualny. Warto także wprowadzić do jadłospisu warzywa strączkowe, seler, paprykę chili, owoce morza, awokado i przyprawy korzenne.

Dodatkowo można codziennie przyjmować ziołowe suplementy diety, oparte na żeń szeniu syberyjskim, Ginko Biloba, dong quai. Składniki te pomagają w kobiecych dolegliwościach związanych z nieregularnymi i bolesnymi miesiączkami oraz menopauzą. Wymienione zioła gwarantują lepsze ukrwienie tkanek i wyrównanie bilansu hormonalnego, dodają witalności i energii życiowej. Przy niskim libido należy też przyjrzeć się stosowanej do tej pory antykoncepcji hormonalnej, ponieważ pigułki albo plastry hormonalne mogą sprawiać, że u kobiety zmniejsza się popęd seksualny.Warto spróbować naturalne produkty takie jak – senstra .

<<<<Sprawdź naturalne produkty na libido>>>>

A jak zwiększyć libido u mężczyzn? Zasady są z grubsza te same, ponieważ spadek popędu płciowego u mężczyzn również może być związany ze stresem, nieudanym życiem seksualnym albo niezadowoleniem z własnego ciała. U mężczyzn dużą rolę w jakości życia intymnego odgrywa męska sprawność, jeśli więc pojawiają się jakieś kłopoty z erekcją lub wytryskiem, skutkuje to automatycznie brakiem ochoty na seks. Aby więc mężczyzna cieszył się seksem, musi zadbać o to, aby przed wejściem do sypialni pozbyć się całego stresu i zmęczenia. Brak snu i zła dieta również dorzucają swoje trzy grosze, a przy tym powiększają problemy związane z fizyczną niemocą.

Mężczyznom, tak jak i kobietom, najlepiej na poprawę libido zadziała zdrowa i zbilansowana dieta, codzienna dawka ruchu oraz ograniczenie szkodliwych używek. Za spadek libido u mężczyzn odpowiada też niższy poziom testosteronu, czyli głównego męskiego hormonu płciowego. Powolne obniżanie testosteronu zaczyna się już po 30 roku życia, a po 40-tce skutki braku tego hormonu mogą być bardzo mocno odczuwalne. Poziom testosteronu w danym wieku zależy od organizmu, a jeśli mężczyzna dba o siebie, ma większe szanse na to, że andropauza dotknie go później.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • jak zwiększyć libido
  • yhs-002
  • jak zwiększyć libido u kobiet
  • libidokobiet wymarzonypartner com
  • jak zwiększyc libido u kobiety
  • jak zwiekszyć popęd seksualny u kobiety
  • jak zwiększyć libido u kobiety po 40 roku życia
  • jak zwiekszyc libido w 45 lat
  • popęd seksualny przed menopauzą się zwiększył

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *