Potencja u kobiet

undefined

Potencja u kobiet

potencja u kobietPotencja u kobiet - problemy z potencją dotykają nie tylko mężczyzn. Również kobiety borykają się z tym schorzeniem. Większość odbywa się poprzez nieprawidłową regulację hormonalną a konsekwencją jest niskie libido. Wpływ mają także rożne inne czynniki, za które odpowiadamy bezpośrednio sami. U kobiet jednak kłopoty te są dużo bardziej złożone.

Potencja u kobiet a popęd seksualny

Na popęd seksualny wpływ ma znacznie więcej rzeczy niż u mężczyzn. Często, by kobieta mogła prowadzić udane i satysfakcjonujące życie seksualne potrzebne jest do tego zwyczajnie zakochanie i inne towarzyszące emocje. Kobiety są bowiem tak skonstruowane, że do podniecenie niejednokrotnie potrzebują miłości i czułości. Również wiele zależy od tego, jak w danym momencie się czują i co plącze się im w głowie.

Jeśli martwią się czymś, stresuje je jakaś sytuacja, odbycie normalnego stosunku seksualnego jest raczej niemożliwe. Podkreślić także trzeba, że im  starsze, tym potencja u kobiet jest coraz mniejsza. Największy jej szczyt przypada na około 30 rok życia, lecz im bliżej do menopauzy, tym ochota na seks coraz bardziej spada. Dzieje się tak za sprawą spadających estrogenów w organizmie, które odpowiadają odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych u kobiety. Bez tego podejmowanie współżycia może być nie tylko nieprzyjemne, ale i bolesne.
zielona kawa tabletki
Również w raz z biegiem lat, kobiety stają się mniej czułe na różne bodźce. Nie podnieca ich już tak bardzo dotyk.  Problemy z potencją i spadek  libido kobiet nie dotyczą tylko kobiet dojrzałych. Również te młode mogą je odczuć. Szczególnie narażone są te, które przyjmują tabletki antykoncepcyjne, ale też nałogowo palące i nadużywające alkoholu i narkotyków oraz prowadzące niezdrowy tryb życia. Często rozwiązaniem może być zwykła zmiana dziennych nawyków oraz podejmowanie większej aktywności fizycznej. Dodatkowo można wspomóc się naturalnymi środkami takimi jak venicon czy senstra .

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • srodki podniecające kobietę
  • środki podniecające dla pan
  • srodki podniecające dla kobiet
  • środki podniecające
  • tabletki podniecające dla kobiet
  • środek podniecający dla kobiet
  • domowe srodki na podniecenie mezczyzn
  • tabletki dla kobiet na podniecenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *