Przyczyny braku libido u kobiet

undefined

Brak libido przyczyny

Dla kobiet które odnotowują słabe libido, prawdą jest że nie ma jednej konkretnej odpowiedzi na ten problem i jednego skutecznego rozwiązania problemu niskiego libido.Istnieje jednak kilka czynników, w życiu każdej kobiety, które mogą prowadzić do dysfunkcji seksualnych.

W dzisiejszych czasach oczekiwania wobec kobiet rosną,  które mają być wszystkim dla wszystkich – od pracy i kariery do bycia żoną i przyczyny braku libido u kobietmatką.Cały ten chaos dnia codziennego doprowadza do spadku libido i braku popędu płciowego.

Ponieważ na libido kobiet ma wpływ kilka różnych elementów – takich jak hormony, emocje i psychologia – jeśli jeden z tych obszarów zostaje zaburzony,ma to niekorzystny wpływ na libido doprowadzając do jego osłabienia.

Istnieją także medyczne powody utraty libido, o których byś nawet nie pomyślała gdyż nie wydają się bezpośrednio związane z Twoim popędem płciowym. Wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, częste bóle głowy migreny i problemy psychiczne mogą mieć wpływ na libido, do tego leki które przyjmujesz przy walce z tymi dolegliwościami bardzo często obniżają popęd , szczególnie leki na depresje.
 jak skutecznie pozbyć się cellulitu

Przyczyny braku libido:

 1. menopauza.
 2. choroby i zaburzenia psychiczne (głównie zespoły depresyjne i stany lękowe).
 3. cechy osobowości (chwiejność uczuciowa, introwersja, agresywność, ukryte cechy homoseksualne, tłumienie uczuć, nadmierna samokontrola, negatywna postawa wobec seksualności i kompleksy, zaburzenia identyfikacji z płcią).
 4. zbyt mocno zaznaczony system norm.
 5. uwarunkowania powstałe podczas wcześniejszych zachowań seksualnych (np. pewne formy masturbacji, nadmiernie rozwinięta wyobraźnia erotyczna, urazy uczuciowe i seksualne).
 6. wiara w mity, negatywna postawa wobec seksualności wyniesiona ze środowiska domowego, błędy wychowawcze.
 7. stereotypy kulturowe przekazywane w kolejnych pokoleniach, utrwalane w procesie wychowania.

Odzyskaj swoje libido

Nie zależnie jaki jest powód braku pożądania seksualnego- czy to medycznych, wyczerpanie i stres, czy też przez aspekty psychologiczne, nie było lepszego momentu na rozwiązanie tego problemu jak właśnie teraz dzięki naturalnym środkom zwiększającym libido. A o to nowe rozwiązanie które pomoże ci odzyskać utracone libido .

Viamea- nie tylko pomaga w odzyskaniu wysokiego libido, sprawi że poczujesz się bardziej atrakcyjna i co za tym idzie bardziej spełniona.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

 • brak popędu seksualnego u kobiety-przyczyny
 • libido u kobiet-preparaty
 • brak libido przyczyny
 • słabe libido
 • brak popędu seksualnego przyczyny
 • spadek libido u kobiet przyczyny
 • przyczyny braku libido
 • przyczyny braku popędu seksualnego
 • jak odzyskać libido
 • brak miesiczki przyczyny